Botožina a Check-in

 

Rezervačná trieda “Z” – tarifa “JustFly”.

Check in (registrácia pred odletom) je v cene letenky. Check in je možné vykonať aj na letisku za poplatok 15 €. Batožina v cene letenky máte 1ks príručnej batožiny s hmotnosťou 8kg a rozmermi (55x40x20 cm) do podpalubia čiže ako  zapísanú batožinu máte nárok na 1 ks 23 kg poplatok je 15€ a dá sa zakúpiť pred odletom.

 

Tarify “FlyClassic” resp. “FlyFlex”.

V cene letenky je check in online aj na letisku čiže neplatíte poplatok 15 € ako pri tarife “JustFly”

Batožina max. hmotnosť 8kg s rozmermi (55x40x20 cm) + 1ks 23 kg zapísanej batožiny max š+v+h je 158cm) pri tejto tarife odpadá poplatok za batožinu vo výške 15 €.

 

Online check-in

Môžete sa prihlásiť pohodilne on-line 30 hodín az 45 min pred  odletom . Táto služba je k dispozícii pre všetky rezervácie s platnou elektronickú letenku, bez ohľadu na to, či bol let rezervovať on-line, prostredníctvom cestovnej kancelárie, alebo prostredníctvom servisného strediska AirBerlin.

Ak chcete používať náš web-Check-in servis, stačí zadať číslo svojej rezervácie a priezvisko. Potom môžete skontrolovať seba a až desať ďalších ľudí, ktorí cestujú s vami a vybrať sedadlá podľa vlastného výberu. Potom vám bude zaslaná vaša letenka .

Check-in automaty

Sú k dispozícii na takmer všetkých nemeckých a mnohých európskych letiskách . Môžete ho použiť 30 hodín pred odletom , ak by ste potrebovali ďalší výtlačok vašej letenky.

Check in pri odbavovacích prepážkach

Svoju palubnú vstupenku si môžete vyzdvihnúť aj pri odbavovacích prepážkach AirBerlin . Terba sa dostaviť včas , pretože tam môžu byť dlhé rady .

Večerný check-in

Letenku si môžete vyzdvihnúť aj večer pred odchodom na letiskách v Nemecku,Rakúsku a Švajčiarku. Toto pomáha rodinám s deťmi ,pretože v deň odchodu  môžu ísť  rovno k bezpečnostnej kontrole.

Air Berlin batožina